Labels

04 May 2010

Contest winner

It's finally time to announce the winner of my contest. I wanna say thank you to everyone who entered it. I truly appreciate your time and effort. It was a hard decision to choose one winner. I wish I could give away more prizes... But I hope to have another contest in the future!

And the winner is...

Carine from Le Journal de Mademoiselle C.!

Congratulations! You did an awesome job! I love your fuschia bright look with a hint of gold. You matched the lipgloss perfectly. The look is so adorable that I wanna try it! :) Please send me your address so I can ship the package of goodies to you! :) BTW - I love your dimples! :)

Nadszedł czas na ogłoszenie zwyciężczyni mojego konkursu. Gdybym tylko mogła, nagrodziłabym wszystkie dziewczyny, które przesłały do mnie zdjęcia. Bardzo doceniam ich czas i wysiłek. Niełatwo było wybrać tylko jedną osobę, ale mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się kolejny konkurs i szansa na wygraną.

Oto zwyciężczyni konkursu!


Carine, która prowadzi bloga Le Journal de Mademoiselle C.!

Makijaż urzekł mnie połączeniem cieni w kolorze intensywnej fuksji z odrobiną złotego pigmentu. Podoba mi się jak Carine dopasowała odcień szminki (ach i spójrzcie na jej śliczne dołeczki). Ten wiosenny makijaż jest tak uroczy, że nie mogę doczekać się kiedy go wypróbuję :) Gratulacje!

5 comments:

 1. Congrats to the winner :)
  Félicitations Carine ;)

  ReplyDelete
 2. Wow, that's a really nice and bold spring makeup. Congrats to the winner!

  ReplyDelete
 3. Wow ! Thanks to you Marta, that's lovely !!!
  I'm so excited !
  I'm going to send you my adress now.
  Merci Liloo and thanks Chrissy :)

  ReplyDelete