Labels

FAQ

FAQ

Jak zaczęła się Twoja historia z blogowaniem?

Bloga prowadzę od lutego 2009 r. Zanim zaczęłam blogowanie obejrzałam niezliczoną liczbę fimów na YouTube, dzięki którym nauczyłam się wielu makijażowych trików. Zapragnęłam założyć bloga, na którym mogłabym dzielić się z Czytelnikami moimi propozycjami makijaży, a także recenzjami kosmetyków, na punkcie których mam totalnego bzika. Z biegiem czasu zaczęłam dodawać na blogu również zdjęcia moich modowych stylizacji.

Jakim aparatem wykonywane są zdjęcia, które umieszczasz na blogu?

Zdjęcia, które prezentuję na blogu wykonuje moja siostra Kamila. Aparat, którego używa w tym celu to Nikon D90.

Gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz?

Mieszkam we Wrocławiu – mieście spotkań, w którym naprawdę dużo się dzieje. Na co dzień zajmuję się funduszami unijnymi, popołudniami i w weekendy odpoczywam w gronie najbliższych i przyjaciół, chodzę na zajęcia ze spinningu, przygotowuję dla Was posty, które później możecie zobaczyć na blogu lub… kupuję kolejną parę butów, którą zwykle muszę skrzętnie ukryć przed narzeczonym ;)

Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk do makijażu?

Jest wiele takich kosmetyków, ale na co dzień zdecydowanie nie mogę obejść się bez tuszu do rzęs Pupa Vamp!, podkładu Estee Lauder Double Wear i szminki  Chanel Rouge Coco Shine. Jestem jednak zadania, że nie wszystkie dobre kosmetyki muszą być drogie. Moja ulubiona czarna kredka do oczu to Essence Long Lasting Eye Pencil, która naprawdę kosztuje niewiele!

Jak wykonać prosty i szybki makijaż?

Jeżeli nie masz czasu na wykonanie pełnego makijażu, spróbuj zrobić kreskę na powiekach (rozetrzyj ją, jeśli coś poszło nie tak! :)), mocno wytuszować rzęsy, a na usta nałożyć szminkę w ciekawym odcieniu – na przykład fuksji, czerwieniu lub koralu. Taki zabieg sprawi, że makijaż będzie bardziej efektowny, a nie wymaga dużego nakładu pracy. Jeśli masz jeszcze chwilę nałóż lekki podkład wyrównujący koloryt cery i odrobinę różu, który sprawi, że cera będzie wyglądała  świeżo i promiennie.

No comments:

Post a Comment