Labels

06 December 2011

Pixie Cosmetics Immediate Beauty Powder

Today I want to share how great Pixie Cosmetics Immediate Beauty Powder  works. As you can see in "before" picture my skin look a bit tired and dull. In the "after" picture my face look more healthy and radiant. It because I applied this fabolous beauty podwer. It lightens the skin and gives glowy finish. I think it's an amazing product especially for winter time when our skin is usually devoid of brightness.

Niedawno pisałam Wam o nowościach wśród kosmetyków Pixie Cosmetics. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam działanie jednego z nich - pudru Immediate Beauty Powder. Jego zadaniem jest nadanie cerze świeżości i zdrowego wyglądu. Jak widzicie na zdjęciach "przed" moja cera wygląda na nieco zmęczoną i pozbawioną blasku. Po użyciu pudru cera wygląda zdecydowanie bardziej świeżo i promiennie, co możecie zauważyć na zdjęciu po użyciu kosmetyku. Uważam, że jest to świetny produkt, szczególnie polecałabym go na zimę, gdy nasza skóra wygląda szaro potrzebuje dodatkowego rozświetlenia.

7 comments:

 1. Efekt rewelacyjny! Faktycznie cera wygląda jakby ładniej, chociaż przy tak pięknej cerze jak Twoja wszystko będzie wyglądało świeżo i ślicznie ;)

  ReplyDelete
 2. ślicznie :) zgadzam się z Idalią
  ale wolę jak nie zakrywa piegusków :D

  ReplyDelete
 3. Wow looks like you have foundation & concealer. That powder must be amazing

  ReplyDelete
 4. Faktycznie skóra wygląda lepiej ;0

  ReplyDelete
 5. od dawna choruję na kosmetyki Pixie ;)

  ReplyDelete
 6. Rzeczywiście Twoja skóra wygląda bardziej wyraziście i świeżo:). Nie wiedziałam, że puder może aż tyle zdziałać!

  ReplyDelete
 7. jesteś bardzo ładną dziewczyną zarówno z kosmetykami, jak i bez :)

  ReplyDelete