Labels

09 June 2012

Goal, goal, goal!

Today I'd like to share my experience about the Russia vs. Czech Republic match that I watched with my family live in Wrocław yesterday evening. Before the event we went to the main square to feel the atmosphere of the Euro 2012. It was great to meet so many fans from all around the world. We just couldn't wait for the evening! Going to see a football match was a new and exciting experience for me. It was fantastic to be there to see the game, feel the atmosphere of the great football event and be the part of it. Thousands of fans were chanting and bouncing in the tribines. I was smiling all the time! I just can't describe how excited it was to be there!

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wrażeniami z meczu Rosja - Czechy, który odbył się wczoraj na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Przed wieczornym wydarzeniem wybraliśmy się z rodziną na rynek, który był pełny przyjaźnie nastawionych do siebie kibiców. Już tam można było poczuć atmosferę wielkiej imprezy. Nie mogliśmy doczekać się tego, co będzie działo się na stadionie. Atmosfera na samym meczu była fantastyczna, uśmiech nie schodził mi z twarzy. Tysiące kibiców, wybuchy radości, okrzyki i wiele emocji. Tego po prostu nie da się opisać! To było niesamowite odczucie być częścią tego wielkiego wydarzenia. Zapamiętam je z pewnością na długo!


16 comments:

 1. Jesteś z Wrocławia? :) Faktycznie szał opanował miasto. :) Mnie piłka nożna jakoś nie kręci, dużo dużi bardziej wolę skoki narciarskie. Od kilku ładnych lat oglądam i kibicuję, interesuję się tym po prostu. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, mieszkam we Wrocławiu, czy Ty również? :)

   Delete
 2. wielkie emocje a do tego pięknie wyglądałyscie :)

  ReplyDelete
 3. wow zazdroszcze! na pweno niesamowite przeżycie :)

  ReplyDelete
 4. Kurcze ale Ci zazdroszczę tak niesamowitego przeżycia! Swoją drogą świetnie wyglądacie na tych fotkach! REWELACJA

  ReplyDelete
 5. Świetna sprawa, wyobrażam sobie te emocje ! :)
  A zdjęcia widzę prawdziwych kibiców Euro! Bardzo przyjemnie się ogląda:)

  ReplyDelete
 6. Happy for you but... i just don't want to know about football anymore :( Perú got last...haha...we are the worst in football....

  fashionindahat.com

  ReplyDelete
 7. oh wow! looks like a great day!
  one day i will watch Euro match live too hehe

  xoxo
  style frontier

  ReplyDelete
 8. super! :)
  jutro to dopiero bedzie mecz ;D

  ReplyDelete
 9. jakie wy jesteście genialne!

  ReplyDelete