Labels

27 November 2012

I fall for Fall

I just wanna share some picutres of my fall outfit that I was wearing when me and my family went for a walk in Szczawno Zdrój a while ago. Being there brings so many memories to me cause when me and my sister were children we used to go there with our parents. It was so exciting to look for chestnuts and squirrels during autumn :) I can't believe how time flies! Anyway, it was such a pleasure to be there together again :)

Przedstawiam Wam kilka zdjęć mojej jesiennej stylizacji uwiecznionej podczas rodzinnego spaceru w Szczawnie Zdroju. Z tym miejscem wiążę wiele wspomnień, głównie z dzieciństwa, bo właśnie tam jesienią rodzice zabierali nas z siostrą na wspólne wyprawy w poszukiwaniu kasztanów i rudych wiewiórek, gdy byłyśmy jeszcze dziećmi. Jak ten czas szybko płynie! W każdym razie to było bardzo miłe znowu być tam razem :)

 

Outift:

Shirt / bluzka – H&M
Sweater / sweter Bershka
Trousers / spodnie – Bershka
Coat / płaszcz - London Fog
Shoes / buty – Ryłko
Necklace / naszyjnik - H&M
Bag / torebka -Zara

8 comments:

 1. Replies
  1. Dokładnie to chciałam napisać:) Jest przepiekny.

   Delete
 2. śliczny płaszczyk i torebka
  ja czuję się dziwnie gdy spaceruję w okolicach, które są związane z moim dzieciństwem... po prostu ta część miasta jak dla mnie zmieniła się nie do poznania,, nie wspominając o tym, że kiedyś wszystko wydawało się takie wielkie ;)
  jednak dobrze jest czasem powspominać, powygłupiać się jak za dawnych lat ;)

  ReplyDelete
 3. Świetnie wygladasz ! :)) jestem tu pierwszy raz, ale podoba mi się bardzo :)

  ReplyDelete
 4. Piękny naszyjnik! :)

  ZAPRASZAM: www.dripfashion.blogspot.com

  ReplyDelete