Labels

28 November 2011

Japanese Geisha Inspired Look

I decided to take a challenge and created traditional Japanese geisha makeup. When I think about the classic look of the Japanese geisha I see snow white face, eyes lined with black eyeliner and carmin heart-shaped lips. So here's my interpretation of this look. The model was my friend Marta and I think the geisha inspired look matches her beauty perfectly.

Postanowiłam podjąć wyzwanie i wykreowałam makijaż stylizowany na japońską gejszę. Ten makijaż kojarzy mi się przede wszystkim z bladą cerą, oczami podkreślonymi czarną kreską i karminowymi ustami pomalowanymi na kształt serduszka. Przedstawiam poniżej moją interpretację. W rolę gejszy wcieliła się moja koleżanka Marta. Uważam, że ten look idealnie pasuje do jej urody. 

Photos: Kamila Gąsiorek

7 comments:

 1. this is just amazing! x

  ReplyDelete
 2. rewelacja! perfekcyjny, piękny makijaż!

  ReplyDelete
 3. Wow , jesteś świetna! ;) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 4. Doprawdy nieziemsko!!! Cała stylizacja jest po prostu idealna i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Bardzo mi się podoba!

  ReplyDelete
 5. Rewelacja, bez dwóch zdań. Widziałam wiele dziewczyn zajmujących się tego typu stylizacjami i powiem szczerze- do pięt Ci nie dorastają. Chylę czoła przed talentem, bez wazeliniarstwa.

  ReplyDelete