Labels

11 July 2013

Cellulit ulotny jak bańka mydlana - wyniki konkursu

It's finally time to announce the winner of my contest. Thank you so much to everyone who joined! I really appreciate all your tips to reduce cellulite and I can't wait to try them. And the winner is... Mirabelka. Congratulations!

Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie, Wasze porady i spostrzeżenia dotyczące walki z cellulitem są dla mnie bardzo cenne i z pewnością z nich skorzystam. Zwyciężczyni konkursu została wybrana losowo, a jest nią... Mirabelka! Gratuluję i czekam na Twój adres do wysyłki nagrody.

8 comments:

 1. Gratulację, ale czemu było losowanie - nic nie napisałaś o tym :(
  Myślałam, że to już zabronione na blogach, no ale nic - gratuluję

  ReplyDelete
 2. O jeny ale się cieszę!!! DZIĘKUJĘ!!!

  ReplyDelete
 3. O jeny ale się cieszę!!! DZIĘKUJĘ!!!

  ReplyDelete
 4. Bardzo ciężko było mi zdecydować, która z Was powinna dostać nagrodę, ponieważ było co najmniej kilka wypowiedzi, które są dla mnie (i myślę że także dla innych)bardzo pomocne w temacie walki z cellulitem, dlatego zdecydowałam się na losowanie.
  Naprawdę przykro mi, że możecie czuć się rozczarowane, ponieważ kierowały mną dobre intencje. Na pewno następnym razem nie zdecyduję się na tą formę wyłonienia zwycięzcy. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za cenne wypowiedzi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj troszkę przemówił przeze mnie żal, ale gratuluję WYRÓŻNIONEJ z całego serca i oczywiście obserwuję bloga z ciekawością :)

   Delete