Labels

20 March 2011

Getting healthy nails

My nails are quite strong but they're peeling badly at the tips. For that reason my nail polishes start chipping horribly after one day! Even if I use more expensive ones. I decided to start taking the supplement "Capivit total action" which helps to improve nails, hair and skin condition. It contains A + E + H vitamins, the horsetail herb extract and onagra oil. The goal is to make my nails healthier but I know I should be patient cause the treatment will take at least 3-4 months. I also remember to apply hand cream as often as possible and use Nail Tek Foundation II before every nail polish application. Can't wait to see the result and hope to have beautiful nails for the summer :)

Moje paznokcie są dość mocne, ale rozdwajają się. Z tego względu lakier utrzymuje się na nich bardzo krótko - czasami odpryskuje na końcówkach nawet po 1 dniu! Jestem pewna, że nie jest to wina lakieru, ponieważ nawet te droższe nie utrzymują się na moich paznokciach zbyt długo. Postanowiłam wypróbować preparat "Capivit total action", który zawiera witaminy A + E + H, ekstrakt ze skrzypu polnego oraz olej z wiesiołka i ma za zdanie poprawić stan paznokci, włosów i cery. Marzę, aby moje paznokcie przestały się rozdwajać i mam nadzieję, że za 3-4 miesiące będą dużo zdrowsze. Aby wzmocnić kurację, pamiętam o nakładaniu kremu do rąk tak często jak jest to możliwe oraz o aplikacji odżywki Nail Tek Foundation II przed malowaniem paznokci. Nie mogę doczekać się rezultatów :)

6 comments:

 1. trzymam kciuki za kurację i mam taką propozycję, że może zrobisz zdjęcie pazurków przed i po i później nam pokażesz? :)

  ReplyDelete
 2. Kosodrzewina - Świetny pomysł, dzięki za podpowiedź! Zrobię tak jak napisałaś - za jakiś czas podzielę się z Wami zdjęciami sprzed i po kuracji :)

  ReplyDelete
 3. Mam podobny problem z paznokciami. Ciekawa jestem rezultatów ;]

  ReplyDelete
 4. Też miałam problem z rozdwajaniem się paznokci, u mnie okazało się, ze przyczyną był najprawdopodobniej zmywacz. Polecam kurację galaretką/żelatyną i ten balsam http://www.herbastudio.pl/opis.php?id=36 :) Ciekawa jestem rezultatów Twojej kuracji :)

  ReplyDelete
 5. czekam więc na relację za jakiś czas ;)

  ReplyDelete
 6. ja też czekam na efekty. moje paznokcie znowu robią się niepokojąco rozdwojone i też sięgnę po mojego nailteka. mam foundation II i nic innego. ostatnio wystarczyło, a było naprawdę kiepsko z nimi. no zobaczymy!

  ReplyDelete