Labels

17 October 2011

Cukierkowo

On Saturday the amazing place called Cukierkowo was opended in the centre of Wrocław. The atmosphere there was really nice, warm and cosy. I felt very relaxed there. I got delicious raspberry tart and milky coffee. I guess there's nothing better than this for autumn afternoon! I recommend everyone to visit this place when you go to Wrocław (it's located on Więzienna street). You can come there with your date, family or friends. I'm gonna visit Cukierkowo again cause it's the sweetest place in the world.

W sobotę w samym centrum Wrocławia odbyło się otwarcie Cukierkowa - Kawiarni & Bawialni. Atmosfera w tym miejscu jest niesamowicie przyjazna, ciepła i przytulna. Czułam się tam naprawdę dobrze. Zamówiłam tartę malinową i pyszną mleczną kawę - czy może być coś lepszego na jesienne popołudnie? Jeżeli będziecie we Wrocławiu lub mieszkacie w stolicy Dolnego Śląska, a jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie zajrzyjcie na ul. Więzienną 6. Ja na pewno będę tam często wracać, bo jest to najsłodsze miejsce na świecie.

 
 
 
 
 

3 comments:

 1. Jednak istnieje w Polsce raj ;oo

  obserwuję i liczę na rewanż :)
  zapraszam!

  ReplyDelete
 2. już wiem, gdzie jutro pójdę:)
  tak bardzo czekałam na takie miejsce we Wro, bo wszytskie czekoladziarnie wydają mi się zbyt pompatyczne i stateczne:)

  a na Szewskiej otworzyło się Sodkei Czary Mary, czyli kraina landrynek i innych cukierków:)

  patrząc na obie nowości jestem przeszczęsliwa i mam nadzieje, że będa lepsze niż Muffiniarnia z Placu Uniwersyteckiego (?), która jestem bardzo rozczarowana (muffiny jakies takie mało muffinowe, male i za drogie - nawet w Wawie taniej)

  ReplyDelete