Labels

25 October 2011

I love Carmex!

 

If I could take one thing to a desert island it would be... Carmex lip balm! It really helps heal my lips from dryness. It also makes them look full and healthy. When my lips become chapped and dry I apply Carmex at night and let it work while I sleep. This product is perfect for upcoming winter when our lips are really cracked and need extra care. I have to say it's the best lip product I've ever had. Carmex is used and recommended by celebrities, models and makeup artists. Is it your must have product too? Make sure to check out Carmex official fan page on Facebook! Carmex has a wide range of products and I can't wait to try strawberry and cherry lip balms!

Gdybym mogła zabrać tylko jeden kosmetyk na bezludną wyspę na pewno byłby to... Carmex! Ten balsam błyskawicznie koi, nawilża i pielęgnuje suche usta. Ponadto sprawia, że wyglądają pełniej i zdrowiej. Kiedy czuję, że moje usta są przesuszone, nakładam ten kosmetyk na noc i poddaję się jego dobroczynnemu działaniu. Uważam, że jest to idealny produkt na zbliżającą się zimę, kiedy usta wymagają szczególnej troski. Jest to zdecydowanie najlepszy balsam do ust, jaki kiedykolwiek miałam. Chętnie wypróbuję te o smaku wiśniowym i truskawkowym! Carmex jest używany z powodzeniem przez  gwiazdy, modelki i makijażystów. Czy to jest również Wasz "numer jeden" wśród kosmetyków? Koniecznie zajrzyjcie na oficjalny profil Carmex Polska na Facebooku - dowiecie się z niego sporo ciekawostek na temat tej firmy!
 

3 comments:

  1. carmex przyjemnie mrowi- czyli działa :D również nawiązałam współpracę z Carmexem i czekam na to cudeńko ;)

    ReplyDelete
  2. Uwielbiam Carmex, to małe cudeńko:)

    ReplyDelete
  3. lubię carmexa, ale ostatnio zrobił mi niemiłą niespodziankę i nie działał na moje usta jak wcześniej... mam nadzieję, ze po małej przerwie triumfalnie powróci :)

    ReplyDelete