Labels

12 February 2013

Czwarte urodziny bloga!

Exactly four years ago I posted my first note on Lipstick on the cup blog. How much has changed since then! When I started blogging there wasn't any similar polish blog on blogspot.com platform. If I'm not correct, please let me know! :) The majority of my followers were from United States - that's why I post in English till now :) Then more and more Polish girls started their beauty blogs what I enjoyed so much :) Now, I would like to thank all of you who spend even a moment of time on my blog. I really appreciate it! I wanna also thank my sister who really supports me in every area of my life and motivates me to blog. You can admire her talent on my blog, because she's the author of almost all of the pictures on this blog (not counting those that I added at the beginning of my blogging career, but certainly you can notice the difference :)) I wanna tell you that I prepared a little surprise for you - this week I'll announce a birthday contest! Stay tuned :)


Dokładnie cztery lata temu umieściłam na blogu Lipstick on the cup mój pierwszy post. Jak wiele zmieniło się od tego czasu! Gdy zaczynałam swoją przygodę z blogowaniem nie spotkałam się z żadnym polskim kosmetycznym blogiem na platformie blogspot.com (jeśli ktoś z Was również prowadzi bloga od 2009 r. niech da mi koniecznie znać! :)), a obserwatorami mojego bloga były głównie osoby ze Stanów Zjednoczonych. Dlatego od początku jego istnienia pisałam również w języku angielskim i tak zostało do dziś :) Dopiero z czasem zaczęły powstawać podobne polskie blogi, co bardzo mnie cieszyło :) To tyle z blogowych ciekawostek :) Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które poświęcają chociaż chwilę czasu, aby tutaj zajrzeć, naprawdę bardzo to doceniam. Dziękuję również mojej siostrze, która bardzo wspiera mnie w każdej dziedzinie życia i motywuje do działania w blogosferze ("To co dzisiaj dodajemy na Lipstiku?"). Na co dzień możecie podziwiać jej talent, bo to ona jest autorką niemal wszystkich zdjęć na tym blogu (nie licząc tych, które dodawałam na początku mojej blogowej kariery, ale to z pewnością możecie dostrzec :)) Kochani, zdradzę Wam, że przygotowałam dla Was niespodziankę - w tym tygodniu ogłoszę urodzinowy konkurs! Zaglądajcie :)


8 comments:

 1. Gratuluję! Blog to sporo pracy..

  ReplyDelete
 2. nie mogę powiedzieć, że śledziłam bloga od początku gdyż dołączyłam tu jakoś w zeszłym roku, ale cztery lata to na prawdę już kawał czasu! a bloga masz na prawdę świetnego więc życzyć mogę Ci tego aby dalej był tak dobry jak jest ;)
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. gratulacje 4 lata to super wynik - gratuluje wytrwałości i ciągłej weny twórczej :)

  ReplyDelete
 4. Gratuluję i życzę kolejnych czterech lat a nawet jeszcze więcej :)

  ReplyDelete
 5. Gratulacje i powodzenia w dalszym blogowaniu:)

  ReplyDelete
 6. 4 lata to naprawdę kawał czasu:) gratuluję :)
  pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 7. szybko stuknęły 4 lata! czytam od dawna, zanim założyłam bloga ;)
  pozdrawiam

  ReplyDelete